top of page

USŁUGI

STRATEGIA KOMUNIKACJI

W oparciu o informacje otrzymane od klienta oraz dane pozyskane z rynku, wnikliwie analizujemy potrzeby odbiorców, opracowujemy strategie komunikacyjne i wdrażamy skuteczne taktyki.

RELACJE Z MEDIAMI

Media nie maja przed nami tajemnic, a dziennikarze, z którymi utrzymujemy długofalowe relacje bardzo cenią sobie nasze informacje prasowe i chętnie je wykorzystują. Umiemy pisać o wszystkim ciekawie i uczymy innych jak to robić dobrze.

Dla klienta z każdej branży szybko rozpoznamy optymalne kanały komunikacyjne, błyskawicznie zdobędziemy oraz przetworzymy i odpowiednio sprofilujemy treści.  Nasze raporty medialne zawsze są bardzo wysoko oceniane.

Gdy temat lub waga wydarzenia tego wymaga, organizujemy wszelkiego typu - interesujące i spójne wizerunkowo - spotkania dla mediów.

ORGANIZACJA WYDARZEŃ

Wydarzenia, które organizujemy są zawsze spójne z polityką wizerunkową marki. Czy będzie to konferencja, uroczysta gala, wyścigi samochodowe, dzień otwarty czy kameralne spotkanie biznesowe, zawsze przygotowujemy propozycje scenariusza i koncepcje kreatywne oraz zajmujemy się całościowo logistyką i koordynacją wydarzeń. Mamy sprawdzonych dostawców usług zewnętrznych lub chętnie współpracujemy z poddostawcami klientów.

Badanie rynku

Przed złożeniem oferty, wnikliwie analizujemy brief, dostępne informacje z rynku, a jeśli trzeba opracowujemy scenariusz i zlecamy stosowne badania.

Strony www i grafika

Prosty i mocny przekaz to podstawa. Strategiczne podejście do treści sprawi, że Twoje informacje dotrą do klienta w klarownej i atrakcyjnej postaci. Dzięki współpracy z doświadczonymi grafikami, możemy zaproponować  najwyższej jakości projekty graficzne - począwszy od logotypu, przez druki na stronie www skończywszy. Copywirting także oferujemy we własnym zakresie.

Video

Dziś bez korzystania ze sztuki wizualnej  trudno funkcjonować. Spróbuj z nami! Pracujemy z twórcami, którzy doskonale rozumieją strategię i potrzeby komunikacji marek.

bottom of page